Ben bilirim

KARAÇOBAN nereye bağlı?, KARAÇOBAN nerede?

KARAÇOBAN nereye bağlı?, KARAÇOBAN nerede?, KARAÇOBAN nerenin ilçesi? KARAÇOBAN ilçesi ERZURUM ilinin 20 ilçesinden birisidir. KARAÇOBAN ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KARAÇOBAN ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KARAÇOBAN ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KARAÇOBAN ilçesinin Trafik plaka kodu 25 ve Telefon alan kodu 442 dır.

Aşağıdaki tabloda KARAÇOBAN ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KARAÇOBAN ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ERZURUM KARAÇOBAN ilçesi 25 442
TURKIYE KARS MERKEZ MERKEZ KARAÇOBAN köyü 36 474
TURKIYE ESKİŞEHİR TEPEBAŞI MERKEZ MERKEZ 26 222
KARAÇOBAN Nereye bağlı

KARAÇOBAN Nerede

KARAÇOBAN Ne tarafta

KARAÇOBAN Hangi Bölgede


KARAÇOBAN ilçesi, ERZURUM şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir. KARAÇOBAN 1681 bölgesindedir. KARAÇOBAN İstanbul'un Doğu Anadolu yakasındadır.
KARAÇOBAN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. KARAÇOBAN 24038 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler