Ben bilirim

KARAÇAYIR nereye bağlı?, KARAÇAYIR nerede?

KARAÇAYIR nereye bağlı, KARAÇAYIR nerede? KARAÇAYIR köyü, MERKEZ bucağı, SELİM ilçesi ve KARS şehrine bağlıdır. KARAÇAYIR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS MERKEZ KARAÇAYIR bucağı 58 346
TURKIYE SİVAS MERKEZ KARAÇAYIR KARAÇAYIR B.M köyü 58 346
TURKIYE SİVAS İMRANLI MERKEZ KARAÇAYIR köyü 58 346
TURKIYE SİVAS ZARA BEYPINARI KARAÇAYIR köyü 58 346
TURKIYE AKSARAY MERKEZ MERKEZ KARAÇAYIR köyü 68 382
TURKIYE BİLECİK BOZÜYÜK DODURGA KARAÇAYIR köyü 11 228
TURKIYE ADIYAMAN ÇELİKHAN MERKEZ KARAÇAYIR köyü 2 416
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ KARAÇAYIR köyü 29 456
TURKIYE KARS SELİM MERKEZ KARAÇAYIR köyü 36 474
TURKIYE UŞAK MERKEZ MERKEZ PAÇACILAR 64 276
TURKIYE SİNOP ERFELEK MERKEZ ORMANTEPE 57 368
TURKIYE SİNOP GERZE MERKEZ HIDIRLI 57 368
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ HAMZALI 57 368
TURKIYE TRABZON AKÇAABAT MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ İĞDİR AŞAĞIILIPINAR 37 366
TURKIYE MALATYA KULUNCAK MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ DOĞANCILAR 14 374
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ MERKEZ 14 374
KARAÇAYIR Nereye bağlı

KARAÇAYIR Nerede

KARAÇAYIR Ne tarafta

KARAÇAYIR Hangi Bölgede


KARAÇAYIR bucağı, MERKEZ ilçesine ve SİVAS şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.KARAÇAYIR İç Anadolu bölgesindedir.
KARAÇAYIR bucağı, MERKEZ ilçesine ve SİVAS şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.KARAÇAYIR İç Anadolu bölgesindedir.
KARAÇAYIR köyü, MERKEZ bucağı, İMRANLI ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KARAÇAYIR İç Anadolu bölgesindedir.
KARAÇAYIR köyü, BEYPINARI bucağı, ZARA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KARAÇAYIR İç Anadolu bölgesindedir.
KARAÇAYIR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir köydür. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir. KARAÇAYIR İç Anadolu bölgesindedir.
KARAÇAYIR köyü, DODURGA bucağı, BOZÜYÜK ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. KARAÇAYIR Marmara bölgesindedir.
KARAÇAYIR köyü, MERKEZ bucağı, ÇELİKHAN ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. KARAÇAYIR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARAÇAYIR köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. KARAÇAYIR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAYIR köyü, MERKEZ bucağı, SELİM ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. KARAÇAYIR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARAÇAYIR mahallesi, ORMANTEPE köyü, MERKEZ bucağı, ERFELEK ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KARAÇAYIR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAYIR mahallesi, HIDIRLI köyü, MERKEZ bucağı, GERZE ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KARAÇAYIR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAYIR mahallesi, HAMZALI köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KARAÇAYIR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAYIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAABAT ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.KARAÇAYIR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAYIR mahallesi, AŞAĞIILIPINAR köyü, İĞDİR bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARAÇAYIR Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAYIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULUNCAK ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KARAÇAYIR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARAÇAYIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KARAÇAYIR Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler