Ben bilirim

KARAÇAM nereye bağlı?, KARAÇAM nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS KOYULHİSAR MERKEZ KARAÇAM köyü 58 346
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ KARAÇAM köyü 37 366
TURKIYE SİVAS ZARA ŞEREFİYE GÖLBAŞI 58 346
TURKIYE SİVAS ZARA MERKEZ ILICA 58 346
TURKIYE SAKARYA GEYVE MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE TRABZON ÇAYKARA MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE SİNOP DURAĞAN ÇERÇİLER ALPUĞAN 57 368
TURKIYE SİNOP DURAĞAN ÇERÇİLER KILIÇASLAN 57 368
TURKIYE HATAY PAYAS MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE KASTAMONU AZDAVAY MERKEZ ÇÖMLEKTEPE 37 366
TURKIYE KASTAMONU AZDAVAY MERKEZ SADA 37 366
TURKIYE MUĞLA KÖYCEĞİZ MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MANİSA SOMA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ ALINÖREN 37 366
TURKIYE KASTAMONU DOĞANYURT MERKEZ TAŞLIPINAR 37 366
TURKIYE İZMİR BORNOVA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BOLU MENGEN MERKEZ KONAK 14 374
TURKIYE ESKİŞEHİR MİHALICÇIK MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE BALIKESİR SAVAŞTEPE MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR SAVAŞTEPE MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANKARA ÇUBUK MERKEZ MERKEZ 6 312
KARAÇAM Nereye bağlı

KARAÇAM Nerede

KARAÇAM Ne tarafta

KARAÇAM Hangi Bölgede


KARAÇAM köyü, MERKEZ bucağı, KOYULHİSAR ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KARAÇAM İç Anadolu bölgesindedir.
KARAÇAM köyü, MERKEZ bucağı, DEVREKANİ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KARAÇAM Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, GÖLBAŞI köyü, ŞEREFİYE bucağı, ZARA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.KARAÇAM İç Anadolu bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEYVE ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.KARAÇAM Marmara bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYKARA ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.KARAÇAM Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, KILIÇASLAN köyü, ÇERÇİLER bucağı, DURAĞAN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KARAÇAM Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, ÇÖMLEKTEPE köyü, MERKEZ bucağı, AZDAVAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARAÇAM Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, SADA köyü, MERKEZ bucağı, AZDAVAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARAÇAM Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖYCEĞİZ ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.KARAÇAM Ege bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SOMA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KARAÇAM Ege bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, ALINÖREN köyü, MERKEZ bucağı, DEVREKANİ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARAÇAM Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, TAŞLIPINAR köyü, MERKEZ bucağı, DOĞANYURT ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARAÇAM Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BORNOVA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KARAÇAM Ege bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, KONAK köyü, MERKEZ bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KARAÇAM Karedeniz bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİHALICÇIK ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.KARAÇAM İç Anadolu bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAVAŞTEPE ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KARAÇAM Marmara bölgesindedir.
KARAÇAM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇUBUK ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.KARAÇAM İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler