Ben bilirim

KARACALAR nereye bağlı?, KARACALAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇANKIRI ATKARACALAR ilçesi 18 376
TURKIYE SİVAS ULAŞ MERKEZ KARACALAR köyü 58 346
TURKIYE YOZGAT MERKEZ MERKEZ KARACALAR köyü 66 354
TURKIYE YOZGAT SARIKAYA MERKEZ KARACALAR köyü 66 354
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ MERKEZ KARACALAR köyü 80 328
TURKIYE BİLECİK GÖLPAZARI MERKEZ KARACALAR köyü 11 228
TURKIYE BOLU GÖYNÜK MERKEZ KARACALAR köyü 14 374
TURKIYE BOLU MENGEN PAZARKÖY KARACALAR köyü 14 374
TURKIYE ÇANAKKALE MERKEZ KİRAZLI KARACALAR köyü 17 286
TURKIYE ÇANKIRI KURŞUNLU MERKEZ TAŞKARACALAR köyü 18 376
TURKIYE ERZİNCAN ÜZÜMLÜ TANYELİ KARACALAR köyü 24 446
TURKIYE AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ MERKEZ KARACALAR köyü 3 272
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ İĞDİR KARAÇALAR köyü 37 366
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK EĞERCİ KURUDERE 67 372
TURKIYE SAMSUN SALIPAZARI MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE SAMSUN KAVAK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE ORDU KUMRU MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE SİNOP MERKEZ KABALI KİRENÇUKURU 57 368
TURKIYE DİYARBAKIR SİLVAN MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE MANİSA ALAŞEHİR MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV MERKEZ DEMİRCİ 43 274
TURKIYE KASTAMONU AZDAVAY MERKEZ YUMACIK 37 366
TURKIYE BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ERZİNCAN ÜZÜMLÜ TANYELİ KARACALAR 24 446
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ ERİCEK 14 374
TURKIYE BALIKESİR SAVAŞTEPE MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR SINDIRGI MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANKARA AKYURT MERKEZ MERKEZ 6 312
KARACALAR Nereye bağlı

KARACALAR Nerede

KARACALAR Ne tarafta

KARACALAR Hangi Bölgede


KARACALAR köyü, MERKEZ bucağı, ULAŞ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KARACALAR İç Anadolu bölgesindedir.
KARACALAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. KARACALAR İç Anadolu bölgesindedir.
KARACALAR köyü, MERKEZ bucağı, SARIKAYA ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. KARACALAR İç Anadolu bölgesindedir.
KARACALAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir. KARACALAR Akdeniz bölgesindedir.
KARACALAR köyü, MERKEZ bucağı, GÖLPAZARI ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. KARACALAR Marmara bölgesindedir.
KARACALAR köyü, MERKEZ bucağı, GÖYNÜK ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. KARACALAR Karedeniz bölgesindedir.
KARACALAR köyü, PAZARKÖY bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. KARACALAR Karedeniz bölgesindedir.
KARACALAR köyü, KİRAZLI bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KARACALAR Marmara bölgesindedir.
KARACALAR köyü, TANYELİ bucağı, ÜZÜMLÜ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. KARACALAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARACALAR köyü, MERKEZ bucağı, EMİRDAĞ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. KARACALAR Ege bölgesindedir.
KARAÇALAR köyü, İĞDİR bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. KARAÇALAR Karedeniz bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, KURUDERE köyü, EĞERCİ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KARACALAR Karedeniz bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SALIPAZARI ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KARACALAR Karedeniz bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAVAK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KARACALAR Karedeniz bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KUMRU ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.KARACALAR Karedeniz bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, KİRENÇUKURU köyü, KABALI bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KARACALAR Karedeniz bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLVAN ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.KARACALAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALAŞEHİR ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KARACALAR Ege bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, DEMİRCİ köyü, MERKEZ bucağı, SİMAV ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.KARACALAR Ege bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, YUMACIK köyü, MERKEZ bucağı, AZDAVAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARACALAR Karedeniz bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUSTAFAKEMALPAŞA ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KARACALAR Marmara bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVRİHİSAR ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.KARACALAR İç Anadolu bölgesindedir.
KARACALAR köyü, TANYELİ bucağı, ÜZÜMLÜ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. KARACALAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, ERİCEK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KARACALAR Karedeniz bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAVAŞTEPE ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KARACALAR Marmara bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SINDIRGI ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KARACALAR Marmara bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KARACALAR Akdeniz bölgesindedir.
KARACALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKYURT ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.KARACALAR İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler