Ben bilirim

KARACAHİSAR nereye bağlı?, KARACAHİSAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS İMRANLI MERKEZ KARACAHİSAR köyü 58 346
TURKIYE SİVAS ZARA MERKEZ KARACAHİSAR köyü 58 346
TURKIYE UŞAK MERKEZ MERKEZ KARACAHİSAR köyü 64 276
TURKIYE UŞAK BANAZ MERKEZ KARACAHİSAR köyü 64 276
TURKIYE ISPARTA AKSU MERKEZ KARACAHİSAR köyü 32 246
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV MERKEZ KARACAHİSAR köyü 43 274
TURKIYE KONYA BOZKIR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MUĞLA MİLAS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MANİSA SOMA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE BALIKESİR BALYA MERKEZ MERKEZ 10 266
KARACAHİSAR Nereye bağlı

KARACAHİSAR Nerede

KARACAHİSAR Ne tarafta

KARACAHİSAR Hangi Bölgede


KARACAHİSAR köyü, MERKEZ bucağı, İMRANLI ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KARACAHİSAR İç Anadolu bölgesindedir.
KARACAHİSAR köyü, MERKEZ bucağı, ZARA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KARACAHİSAR İç Anadolu bölgesindedir.
KARACAHİSAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. KARACAHİSAR Ege bölgesindedir.
KARACAHİSAR köyü, MERKEZ bucağı, BANAZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. KARACAHİSAR Ege bölgesindedir.
KARACAHİSAR köyü, MERKEZ bucağı, AKSU ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir. KARACAHİSAR Akdeniz bölgesindedir.
KARACAHİSAR köyü, MERKEZ bucağı, SİMAV ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. KARACAHİSAR Ege bölgesindedir.
KARACAHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZKIR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.KARACAHİSAR İç Anadolu bölgesindedir.
KARACAHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİLAS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.KARACAHİSAR Ege bölgesindedir.
KARACAHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SOMA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KARACAHİSAR Ege bölgesindedir.
KARACAHİSAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BALYA ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.KARACAHİSAR Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler