Ben bilirim

KARACADAĞ nereye bağlı?, KARACADAĞ nerede?

KARACADAĞ nereye bağlı, KARACADAĞ nerede? KARACADAĞ köyü, MERKEZ bucağı, DEMİRKÖY ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. KARACADAĞ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ KARACADAĞ köyü 14 374
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ KARACADAĞDEMİRCİLER köyü 14 374
TURKIYE KIRKLARELİ DEMİRKÖY MERKEZ KARACADAĞ köyü 39 288
TURKIYE DİYARBAKIR BAĞLAR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE MERSİN AKDENİZ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ŞANLIURFA SİVEREK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA SİVEREK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE KONYA KULU MERKEZ MERKEZ 42 332
KARACADAĞ Nereye bağlı

KARACADAĞ Nerede

KARACADAĞ Ne tarafta

KARACADAĞ Hangi Bölgede


KARACADAĞ köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. KARACADAĞ Karedeniz bölgesindedir.
KARACADAĞ köyü, MERKEZ bucağı, DEMİRKÖY ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. KARACADAĞ Marmara bölgesindedir.
KARACADAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAĞLAR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.KARACADAĞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARACADAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVEREK ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KARACADAĞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARACADAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVEREK ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KARACADAĞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARACADAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.KARACADAĞ İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler