Ben bilirim

KARACABEY nereye bağlı?, KARACABEY nerede?

KARACABEY nereye bağlı?, KARACABEY nerede?, KARACABEY nerenin ilçesi? KARACABEY ilçesi BURSA ilinin 17 ilçesinden birisidir. KARACABEY ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KARACABEY ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KARACABEY ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KARACABEY ilçesinin Trafik plaka kodu 16 ve Telefon alan kodu 224 dır.

Aşağıdaki tabloda KARACABEY ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KARACABEY ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BURSA KARACABEY ilçesi 16 224
TURKIYE ÇORUM SUNGURLU MERKEZ KARACABEY köyü 19 364
TURKIYE KARABÜK EFLANİ MERKEZ ACIAĞAÇ 78 372
TURKIYE KAYSERİ YEŞİLHİSAR MERKEZ MERKEZ 38 352
KARACABEY Nereye bağlı

KARACABEY Nerede

KARACABEY Ne tarafta

KARACABEY Hangi Bölgede


KARACABEY ilçesi, BURSA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir. KARACABEY 1318 bölgesindedir. KARACABEY İstanbul'un Marmara yakasındadır.
KARACABEY köyü, MERKEZ bucağı, SUNGURLU ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. KARACABEY 25977 bölgesindedir.
KARACABEY mahallesi, ACIAĞAÇ köyü, MERKEZ bucağı, EFLANİ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KARACABEY 35728 bölgesindedir.
KARACABEY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YEŞİLHİSAR ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KARACABEY 17429 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 3

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler