Ben bilirim

KARABAYIR nereye bağlı?, KARABAYIR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BİLECİK BOZÜYÜK MERKEZ KARABAYIR köyü 11 228
TURKIYE ÇORUM MERKEZ MERKEZ KARABAYIR köyü 19 364
TURKIYE KIRKLARELİ BABAESKİ KARACAOĞLAN KARABAYIR köyü 39 288
TURKIYE TOKAT NİKSAR MERKEZ IŞIKLI 60 356
TURKIYE ORDU MESUDİYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE SİVAS KOYULHİSAR MERKEZ GÜNIŞIK 58 346
TURKIYE DENİZLİ ÇAMELİ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KONYA BOZKIR MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MARDİN DARGEÇİT MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE MALATYA DARENDE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE GİRESUN ÇAMOLUK MERKEZ KILIÇTUTAN 28 454
TURKIYE ANTALYA KORKUTELİ MERKEZ MERKEZ 7 242
KARABAYIR Nereye bağlı

KARABAYIR Nerede

KARABAYIR Ne tarafta

KARABAYIR Hangi Bölgede


KARABAYIR köyü, MERKEZ bucağı, BOZÜYÜK ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. KARABAYIR Marmara bölgesindedir.
KARABAYIR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. KARABAYIR Karedeniz bölgesindedir.
KARABAYIR köyü, KARACAOĞLAN bucağı, BABAESKİ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. KARABAYIR Marmara bölgesindedir.
KARABAYIR mahallesi, IŞIKLI köyü, MERKEZ bucağı, NİKSAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.KARABAYIR Karedeniz bölgesindedir.
KARABAYIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MESUDİYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.KARABAYIR Karedeniz bölgesindedir.
KARABAYIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMELİ ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.KARABAYIR Ege bölgesindedir.
KARABAYIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZKIR ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.KARABAYIR İç Anadolu bölgesindedir.
KARABAYIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARGEÇİT ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.KARABAYIR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARABAYIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARENDE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KARABAYIR Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARABAYIR mahallesi, KILIÇTUTAN köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMOLUK ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KARABAYIR Karedeniz bölgesindedir.
KARABAYIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KORKUTELİ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KARABAYIR Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler