Ben bilirim

KARABAŞLI nereye bağlı?, KARABAŞLI nerede?

KARABAŞLI nereye bağlı, KARABAŞLI nerede? KARABAŞLI köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlıdır. KARABAŞLI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ KARABAŞLI köyü 67 372
TURKIYE ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR MERKEZ MERKEZ 26 222
KARABAŞLI Nereye bağlı

KARABAŞLI Nerede

KARABAŞLI Ne tarafta

KARABAŞLI Hangi Bölgede


KARABAŞLI köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. KARABAŞLI Karedeniz bölgesindedir.
KARABAŞLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVRİHİSAR ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.KARABAŞLI İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler