Ben bilirim

KARABAŞ nereye bağlı?, KARABAŞ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ KARABAŞLI köyü 67 372
TURKIYE DİYARBAKIR SUR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE ŞANLIURFA BİRECİK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE GİRESUN YAĞLIDERE MERKEZ AKPINAR 28 454
TURKIYE KASTAMONU İNEBOLU MERKEZ EVRENYE 37 366
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK MERKEZ PINARDERE 17 286
TURKIYE ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ERZİNCAN TERCAN MERKEZ KONARLI 24 446
TURKIYE ERZİNCAN TERCAN MERKEZ KONARLI 24 446
KARABAŞ Nereye bağlı

KARABAŞ Nerede

KARABAŞ Ne tarafta

KARABAŞ Hangi Bölgede


KARABAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.KARABAŞ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARABAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KARABAŞ Marmara bölgesindedir.
KARABAŞ mahallesi, AKPINAR köyü, MERKEZ bucağı, YAĞLIDERE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KARABAŞ Karedeniz bölgesindedir.
KARABAŞ mahallesi, EVRENYE köyü, MERKEZ bucağı, İNEBOLU ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KARABAŞ Karedeniz bölgesindedir.
KARABAŞ mahallesi, KONARLI köyü, MERKEZ bucağı, TERCAN ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.KARABAŞ Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler