Ben bilirim

KARAAHMETLİ nereye bağlı?, KARAAHMETLİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ KARAAHMETLİ köyü 64 276
TURKIYE KIRIKKALE BAHŞİLİ MERKEZ KARAAHMETLİ köyü 71 318
TURKIYE GİRESUN TİREBOLU MERKEZ KARAAHMETLİ köyü 28 454
TURKIYE KOCAELİ KARAMÜRSEL MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MERSİN ERDEMLİ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ADANA YÜREĞİR MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE MANİSA YUNUSEMRE MERKEZ MERKEZ 45 236
KARAAHMETLİ Nereye bağlı

KARAAHMETLİ Nerede

KARAAHMETLİ Ne tarafta

KARAAHMETLİ Hangi Bölgede


KARAAHMETLİ köyü, MERKEZ bucağı, EŞME ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. KARAAHMETLİ Ege bölgesindedir.
KARAAHMETLİ köyü, MERKEZ bucağı, BAHŞİLİ ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir. KARAAHMETLİ İç Anadolu bölgesindedir.
KARAAHMETLİ köyü, MERKEZ bucağı, TİREBOLU ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. KARAAHMETLİ Karedeniz bölgesindedir.
KARAAHMETLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAMÜRSEL ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KARAAHMETLİ Marmara bölgesindedir.
KARAAHMETLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERDEMLİ ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.KARAAHMETLİ Akdeniz bölgesindedir.
KARAAHMETLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YÜREĞİR ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KARAAHMETLİ Akdeniz bölgesindedir.
KARAAHMETLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUNUSEMRE ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KARAAHMETLİ Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler