Ben bilirim

KARAAĞAÇLI nereye bağlı?, KARAAĞAÇLI nerede?

KARAAĞAÇLI nereye bağlı, KARAAĞAÇLI nerede? KARAAĞAÇLI köyü, MERKEZ bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlıdır. KARAAĞAÇLI köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ MERKEZ MERKEZ KARAAĞAÇLI köyü 49 436
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ MERKEZ KARAAĞAÇLI köyü 58 346
TURKIYE TRABZON TONYA MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE DENİZLİ GÜNEY MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE MANİSA ŞEHZADELER MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE AYDIN GERMENCİK MERKEZ MERKEZ 9 256
KARAAĞAÇLI Nereye bağlı

KARAAĞAÇLI Nerede

KARAAĞAÇLI Ne tarafta

KARAAĞAÇLI Hangi Bölgede


KARAAĞAÇLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. KARAAĞAÇLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
KARAAĞAÇLI köyü, MERKEZ bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KARAAĞAÇLI İç Anadolu bölgesindedir.
KARAAĞAÇLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TONYA ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.KARAAĞAÇLI Karedeniz bölgesindedir.
KARAAĞAÇLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜNEY ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.KARAAĞAÇLI Ege bölgesindedir.
KARAAĞAÇLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEHZADELER ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KARAAĞAÇLI Ege bölgesindedir.
KARAAĞAÇLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GERMENCİK ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KARAAĞAÇLI Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler