Ben bilirim

KAPIKAYA nereye bağlı?, KAPIKAYA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT KURTALAN YANARSU KAPIKAYA köyü 56 484
TURKIYE SİVAS İMRANLI KARACAÖREN KAPIKAYA köyü 58 346
TURKIYE BİTLİS MUTKİ GEYİKPINAR KAPIKAYA köyü 13 434
TURKIYE ERZİNCAN İLİÇ MERKEZ KAPIKAYA köyü 24 446
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ KAPIKAYA köyü 5 358
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV MERKEZ KAPIKAYA köyü 43 274
TURKIYE ŞANLIURFA SİVEREK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA SİVEREK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE KASTAMONU ÇATALZEYTİN MERKEZ SAMANCI 37 366
TURKIYE MALATYA BATTALGAZİ MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE GİRESUN DERELİ YAVUZKEMAL AKSU 28 454
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ESKİŞEHİR SARICAKAYA MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ERZURUM TORTUM MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ADANA KARAİSALI MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KOZAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KOZAN MERKEZ MERKEZ 1 322
KAPIKAYA Nereye bağlı

KAPIKAYA Nerede

KAPIKAYA Ne tarafta

KAPIKAYA Hangi Bölgede


KAPIKAYA köyü, YANARSU bucağı, KURTALAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. KAPIKAYA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAPIKAYA köyü, KARACAÖREN bucağı, İMRANLI ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KAPIKAYA İç Anadolu bölgesindedir.
KAPIKAYA köyü, GEYİKPINAR bucağı, MUTKİ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. KAPIKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAPIKAYA köyü, MERKEZ bucağı, İLİÇ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. KAPIKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAPIKAYA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. KAPIKAYA Karedeniz bölgesindedir.
KAPIKAYA köyü, MERKEZ bucağı, SİMAV ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. KAPIKAYA Ege bölgesindedir.
KAPIKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVEREK ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KAPIKAYA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAPIKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVEREK ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KAPIKAYA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAPIKAYA mahallesi, SAMANCI köyü, MERKEZ bucağı, ÇATALZEYTİN ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KAPIKAYA Karedeniz bölgesindedir.
KAPIKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BATTALGAZİ ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KAPIKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAPIKAYA mahallesi, AKSU köyü, YAVUZKEMAL bucağı, DERELİ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.KAPIKAYA Karedeniz bölgesindedir.
KAPIKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KAPIKAYA Ege bölgesindedir.
KAPIKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARICAKAYA ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.KAPIKAYA İç Anadolu bölgesindedir.
KAPIKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TORTUM ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.KAPIKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
KAPIKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAİSALI ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KAPIKAYA Akdeniz bölgesindedir.
KAPIKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KAPIKAYA Akdeniz bölgesindedir.
KAPIKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.KAPIKAYA Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler