Ben bilirim

KANGAL nereye bağlı?, KANGAL nerede?

KANGAL nereye bağlı?, KANGAL nerede?, KANGAL nerenin ilçesi? KANGAL ilçesi SİVAS ilinin 17 ilçesinden birisidir. KANGAL ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda KANGAL ilçesinin harita üzerindeki konumunu, KANGAL ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. KANGAL ilçesinin Trafik plaka kodu 58 ve Telefon alan kodu 346 dır.

Aşağıdaki tabloda KANGAL ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve KANGAL ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS KANGAL ilçesi 58 346
TURKIYE SİVAS KANGAL MERKEZ KANGALTEKKESİ köyü 58 346
TURKIYE TUNCELİ PÜLÜMÜR KIRMIZIKÖPRÜ KANGALLI köyü 62 428
TURKIYE HATAY KIRIKHAN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ AFŞİN MERKEZ MERKEZ 46 344

KANGAL nerede - harita üzerindeki konumuKANGAL Nereye bağlı

KANGAL Nerede

KANGAL Ne tarafta

KANGAL Hangi Bölgede


KANGAL ilçesi, SİVAS şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KANGAL İç Anadolu bölgesindedir.
KANGAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.KANGAL Akdeniz bölgesindedir.
KANGAL mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AFŞİN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.KANGAL Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler