Ben bilirim

KALKANLI nereye bağlı?, KALKANLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BİNGÖL YAYLADERE MERKEZ KALKANLI köyü 12 426
TURKIYE BİTLİS HİZAN SAĞINLI KALKANLI köyü 13 434
TURKIYE ESKİŞEHİR ODUNPAZARI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE VAN GÜRPINAR MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE ŞANLIURFA SURUÇ MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ YEŞİLYURT 29 456
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ORTAKÖY ORTAKÖY B.M 8 466
TURKIYE BİNGÖL GENÇ SÖĞÜTLÜ BALGÖZE 12 426
KALKANLI Nereye bağlı

KALKANLI Nerede

KALKANLI Ne tarafta

KALKANLI Hangi Bölgede


KALKANLI köyü, MERKEZ bucağı, YAYLADERE ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. KALKANLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALKANLI köyü, SAĞINLI bucağı, HİZAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. KALKANLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALKANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ODUNPAZARI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.KALKANLI İç Anadolu bölgesindedir.
KALKANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜRPINAR ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.KALKANLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALKANLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SURUÇ ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.KALKANLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALKANLI mahallesi, YEŞİLYURT köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.KALKANLI Karedeniz bölgesindedir.
KALKANLI mahallesi, ORTAKÖY B.M köyü, ORTAKÖY bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.KALKANLI Karedeniz bölgesindedir.
KALKANLI mahallesi, BALGÖZE köyü, SÖĞÜTLÜ bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.KALKANLI Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler