Ben bilirim

KALENDER nereye bağlı?, KALENDER nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT MERKEZ MERKEZ KALENDER köyü 56 484
TURKIYE ÇORUM SUNGURLU MERKEZ KALENDEROĞLU köyü 19 364
TURKIYE AĞRI MERKEZ MURAT KALENDER köyü 4 472
TURKIYE ARDAHAN DAMAL MERKEZ MERKEZ 75 478
TURKIYE SİNOP AYANCIK MERKEZ TÜRKMEN 57 368
TURKIYE TUNCELİ PERTEK PINARLAR KARAGÜNEY 62 428
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ YAMAÇ 53 464
TURKIYE KONYA KARATAY MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE İSTANBUL FATİH MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE ERZURUM HORASAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ MERKEŞLER 14 374
KALENDER Nereye bağlı

KALENDER Nerede

KALENDER Ne tarafta

KALENDER Hangi Bölgede


KALENDER köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. KALENDER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALENDER köyü, MURAT bucağı, MERKEZ ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. KALENDER Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALENDER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DAMAL ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir.KALENDER Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALENDER mahallesi, TÜRKMEN köyü, MERKEZ bucağı, AYANCIK ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KALENDER Karedeniz bölgesindedir.
KALENDER mahallesi, KARAGÜNEY köyü, PINARLAR bucağı, PERTEK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.KALENDER Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALENDER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HORASAN ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.KALENDER Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler