Ben bilirim

KALEKÖY nereye bağlı?, KALEKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS ŞARKIŞLA AKÇAKIŞLA KALEKÖY köyü 58 346
TURKIYE SİVAS YILDIZELİ DİREKLİ KALEKÖY köyü 58 346
TURKIYE KARAMAN AYRANCI MERKEZ KALEKÖY köyü 70 338
TURKIYE BARTIN KURUCAŞİLE MERKEZ KALEKÖY köyü 74 378
TURKIYE ÇANAKKALE GÖKÇEADA MERKEZ KALEKÖY köyü 17 286
TURKIYE ÇANKIRI ILGAZ MERKEZ KALEKÖY köyü 18 376
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ KALEKÖY köyü 5 358
TURKIYE MERSİN MEZİTLİ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE SAMSUN HAVZA MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE TRABZON ÇARŞIBAŞI MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE KAYSERİ SARIOĞLAN MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ DEVELİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KONYA ILGIN MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA SELÇUKLU MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MALATYA KALE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE İZMİR KİRAZ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE GAZİANTEP NİZİP MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE MANİSA YUNUSEMRE MERKEZ MERKEZ 45 236
KALEKÖY Nereye bağlı

KALEKÖY Nerede

KALEKÖY Ne tarafta

KALEKÖY Hangi Bölgede


KALEKÖY köyü, AKÇAKIŞLA bucağı, ŞARKIŞLA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KALEKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
KALEKÖY köyü, DİREKLİ bucağı, YILDIZELİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KALEKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
KALEKÖY köyü, MERKEZ bucağı, AYRANCI ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir. KALEKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
KALEKÖY köyü, MERKEZ bucağı, KURUCAŞİLE ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. KALEKÖY Karedeniz bölgesindedir.
KALEKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GÖKÇEADA ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KALEKÖY Marmara bölgesindedir.
KALEKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ILGAZ ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. KALEKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
KALEKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. KALEKÖY Karedeniz bölgesindedir.
KALEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MEZİTLİ ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.KALEKÖY Akdeniz bölgesindedir.
KALEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAVZA ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.KALEKÖY Karedeniz bölgesindedir.
KALEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇARŞIBAŞI ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.KALEKÖY Karedeniz bölgesindedir.
KALEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARIOĞLAN ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KALEKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
KALEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DEVELİ ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.KALEKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
KALEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ILGIN ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.KALEKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
KALEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SELÇUKLU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.KALEKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
KALEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KALE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.KALEKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KİRAZ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KALEKÖY Ege bölgesindedir.
KALEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİZİP ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.KALEKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUNUSEMRE ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KALEKÖY Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler