Ben bilirim

KALEİÇİ nereye bağlı?, KALEİÇİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE IĞDIR MERKEZ MERKEZ ÖRÜŞMÜŞ 76 476
TURKIYE BARTIN AMASRA MERKEZ MERKEZ 74 378
TURKIYE KARS MERKEZ MERKEZ MERKEZ 36 474
TURKIYE İSTANBUL ÇATALCA MERKEZ MERKEZ 34 212
KALEİÇİ Nereye bağlı

KALEİÇİ Nerede

KALEİÇİ Ne tarafta

KALEİÇİ Hangi Bölgede


KALEİÇİ mahallesi, ÖRÜŞMÜŞ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve IĞDIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :76 olup, Telefon Alan Kodu : 476 dir.KALEİÇİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALEİÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AMASRA ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.KALEİÇİ Karedeniz bölgesindedir.
KALEİÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir.KALEİÇİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALEİÇİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇATALCA ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.KALEİÇİ Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler