Ben bilirim

KALEDİBİ nereye bağlı?, KALEDİBİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ GEDİKBAŞI KALEDİBİ köyü 58 346
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ KALEDİBİ köyü 81 380
TURKIYE GİRESUN ALUCRA MERKEZ KALEDİBİ köyü 28 454
TURKIYE GİRESUN ÇANAKÇI MERKEZ KALEDİBİ köyü 28 454
TURKIYE YOZGAT ÇAYIRALAN MERKEZ ÇOKRADAN 66 354
TURKIYE ORDU ÜNYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE TUNCELİ PERTEK MERKEZ MERKEZ 62 428
TURKIYE DİYARBAKIR HANİ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE HATAY İSKENDERUN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ MERKEZ 29 456
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE MERSİN BOZYAZI MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ERZURUM TORTUM MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ERZURUM OLUR MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ TEKKALE 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ ÖĞDEM ÇIRALI 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ ÖĞDEM ÇIRALI 8 466
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ SARIGÖL BIÇAKÇILAR 8 466
TURKIYE BİNGÖL GENÇ SÖĞÜTLÜ KEPÇELİ 12 426
KALEDİBİ Nereye bağlı

KALEDİBİ Nerede

KALEDİBİ Ne tarafta

KALEDİBİ Hangi Bölgede


KALEDİBİ köyü, GEDİKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KALEDİBİ İç Anadolu bölgesindedir.
KALEDİBİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. KALEDİBİ Karedeniz bölgesindedir.
KALEDİBİ köyü, MERKEZ bucağı, ALUCRA ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. KALEDİBİ Karedeniz bölgesindedir.
KALEDİBİ köyü, MERKEZ bucağı, ÇANAKÇI ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. KALEDİBİ Karedeniz bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, ÇOKRADAN köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYIRALAN ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir.KALEDİBİ İç Anadolu bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜNYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.KALEDİBİ Karedeniz bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PERTEK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.KALEDİBİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HANİ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.KALEDİBİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSKENDERUN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.KALEDİBİ Akdeniz bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TORUL ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.KALEDİBİ Karedeniz bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TÜRKOĞLU ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.KALEDİBİ Akdeniz bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZYAZI ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.KALEDİBİ Akdeniz bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TORTUM ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.KALEDİBİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OLUR ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.KALEDİBİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, TEKKALE köyü, MERKEZ bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.KALEDİBİ Karedeniz bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, ÇIRALI köyü, ÖĞDEM bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.KALEDİBİ Karedeniz bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, BIÇAKÇILAR köyü, SARIGÖL bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.KALEDİBİ Karedeniz bölgesindedir.
KALEDİBİ mahallesi, KEPÇELİ köyü, SÖĞÜTLÜ bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.KALEDİBİ Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler