Ben bilirim

KALEDERE nereye bağlı?, KALEDERE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS GÜRÜN MERKEZ KALEDERE köyü 58 346
TURKIYE TOKAT PAZAR MERKEZ KALEDERE köyü 60 356
TURKIYE YOZGAT ÇEKEREK MERKEZ KALEDERESİ köyü 66 354
TURKIYE ÇORUM SUNGURLU MERKEZ KALEDERE köyü 19 364
TURKIYE GİRESUN ÇAMOLUK MERKEZ KALEDERE köyü 28 454
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ GEDİKBAŞI ÇAYÖZÜ 58 346
TURKIYE NİĞDE ULUKIŞLA ÇİFTEHAN KOÇAK 51 388
TURKIYE NİĞDE ULUKIŞLA ÇİFTEHAN KOÇAK 51 388
TURKIYE NİĞDE ULUKIŞLA ÇİFTEHAN KOÇAK 51 388
TURKIYE ORDU ÜNYE MERKEZ MERKEZ 52 452
KALEDERE Nereye bağlı

KALEDERE Nerede

KALEDERE Ne tarafta

KALEDERE Hangi Bölgede


KALEDERE köyü, MERKEZ bucağı, GÜRÜN ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KALEDERE İç Anadolu bölgesindedir.
KALEDERE köyü, MERKEZ bucağı, PAZAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. KALEDERE Karedeniz bölgesindedir.
KALEDERE köyü, MERKEZ bucağı, SUNGURLU ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. KALEDERE Karedeniz bölgesindedir.
KALEDERE köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMOLUK ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. KALEDERE Karedeniz bölgesindedir.
KALEDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜNYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.KALEDERE Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler