Ben bilirim

KALEALTI nereye bağlı?, KALEALTI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇANAKKALE GELİBOLU EVREŞE KALEALTI köyü 17 286
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ KOÇLU 80 328
TURKIYE AKSARAY GÜLAĞAÇ MERKEZ DEMİRCİ 68 382
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ MERKEZ MERKEZ 58 346
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
KALEALTI Nereye bağlı

KALEALTI Nerede

KALEALTI Ne tarafta

KALEALTI Hangi Bölgede


KALEALTI köyü, EVREŞE bucağı, GELİBOLU ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KALEALTI Marmara bölgesindedir.
KALEALTI mahallesi, KOÇLU köyü, MERKEZ bucağı, KADİRLİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.KALEALTI Akdeniz bölgesindedir.
KALEALTI mahallesi, DEMİRCİ köyü, MERKEZ bucağı, GÜLAĞAÇ ilçesi ve AKSARAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :68 olup, Telefon Alan Kodu : 382 dir.KALEALTI İç Anadolu bölgesindedir.
KALEALTI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.KALEALTI İç Anadolu bölgesindedir.
KALEALTI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.KALEALTI Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler