Ben bilirim

KALAÇ nereye bağlı?, KALAÇ nerede?

KALAÇ nereye bağlı, KALAÇ nerede? KALAÇ köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlıdır. KALAÇ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE IĞDIR TUZLUCA GAZİLER KALAÇA köyü 76 476
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ KALAÇ köyü 14 374
TURKIYE SİVAS ZARA MERKEZ ALUÇLUBEL 58 346
TURKIYE SİNOP DİKMEN MERKEZ KÜPLÜCE 57 368
TURKIYE DİYARBAKIR ÇERMİK MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KASTAMONU ÇATALZEYTİN MERKEZ HACIREİSSÖKÜ 37 366
KALAÇ Nereye bağlı

KALAÇ Nerede

KALAÇ Ne tarafta

KALAÇ Hangi Bölgede


KALAÇ köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. KALAÇ Karedeniz bölgesindedir.
KALAÇ mahallesi, KÜPLÜCE köyü, MERKEZ bucağı, DİKMEN ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KALAÇ Karedeniz bölgesindedir.
KALAÇ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇERMİK ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.KALAÇ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
KALAÇ mahallesi, HACIREİSSÖKÜ köyü, MERKEZ bucağı, ÇATALZEYTİN ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KALAÇ Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler