Ben bilirim

KADRİYE nereye bağlı?, KADRİYE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS ZARA MERKEZ KADRİYE köyü 58 346
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE TEKİRDAĞ HAYRABOLU MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE KOCAELİ KARAMÜRSEL MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MANİSA KIRKAĞAÇ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR KONAK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BURSA NİLÜFER MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ANTALYA SERİK MERKEZ MERKEZ 7 242
KADRİYE Nereye bağlı

KADRİYE Nerede

KADRİYE Ne tarafta

KADRİYE Hangi Bölgede


KADRİYE köyü, MERKEZ bucağı, ZARA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. KADRİYE İç Anadolu bölgesindedir.
KADRİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAYRABOLU ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.KADRİYE Marmara bölgesindedir.
KADRİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAMÜRSEL ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KADRİYE Marmara bölgesindedir.
KADRİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIRKAĞAÇ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.KADRİYE Ege bölgesindedir.
KADRİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.KADRİYE Ege bölgesindedir.
KADRİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİLÜFER ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.KADRİYE Marmara bölgesindedir.
KADRİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SERİK ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KADRİYE Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler