Ben bilirim

KADILAR nereye bağlı?, KADILAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BOLU MENGEN GÖKÇESU KADILAR köyü 14 374
TURKIYE BOLU MENGEN PAZARKÖY SARIKADILAR köyü 14 374
TURKIYE ÇANAKKALE ÇAN ETİLİ KADILAR köyü 17 286
TURKIYE ÇANAKKALE ÇAN ETİLİ KARAKADILAR köyü 17 286
TURKIYE AFYONKARAHİSAR DİNAR HAYDARLI KADILAR köyü 3 272
TURKIYE ISPARTA MERKEZ MERKEZ KADILAR köyü 32 246
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA MERKEZ DEREKÖSELER 67 372
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ GÜRBÜZLER 67 372
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ ORMANLI SARIKAYA 67 372
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ SARAYCIK 64 276
TURKIYE UŞAK MERKEZ GÜRE ÜÇKUYULAR 64 276
TURKIYE ORDU ÜNYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE UŞAK MERKEZ MERKEZ PAÇACILAR 64 276
TURKIYE NİĞDE ULUKIŞLA MERKEZ MERKEZ 51 388
TURKIYE SİNOP GERZE MERKEZ YAYKIL 57 368
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ ESENGAZİLİ 57 368
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ KİRAZCIK 37 366
TURKIYE KASTAMONU ÇATALZEYTİN MERKEZ YUKARISÖKÜ 37 366
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV MERKEZ KUŞU 43 274
TURKIYE KASTAMONU İHSANGAZİ MERKEZ HAYDARLAR 37 366
TURKIYE BOLU MENGEN MERKEZ KAVACIK 14 374
TURKIYE BOLU MENGEN PAZARKÖY RÜKNETTİN 14 374
TURKIYE BOLU MENGEN PAZARKÖY ALİBEYLER 14 374
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ BAĞIŞLAR 14 374
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ VAKIFGEÇİTVEREN 14 374
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ MERKEZ 14 374
TURKIYE DENİZLİ MERKEZEFENDİ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE AYDIN ÇİNE MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE AMASYA TAŞOVA DESTEK KAVALOLUĞU 5 358
TURKIYE AMASYA TAŞOVA DESTEK KAVALOLUĞU 5 358
KADILAR Nereye bağlı

KADILAR Nerede

KADILAR Ne tarafta

KADILAR Hangi Bölgede


KADILAR köyü, GÖKÇESU bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. KADILAR Karedeniz bölgesindedir.
KADILAR köyü, ETİLİ bucağı, ÇAN ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. KADILAR Marmara bölgesindedir.
KADILAR köyü, HAYDARLI bucağı, DİNAR ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. KADILAR Ege bölgesindedir.
KADILAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir. KADILAR Akdeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, DEREKÖSELER köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KADILAR Karedeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, GÜRBÜZLER köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KADILAR Karedeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, SARIKAYA köyü, ORMANLI bucağı, EREĞLİ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KADILAR Karedeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, SARAYCIK köyü, MERKEZ bucağı, EŞME ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.KADILAR Ege bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, ÜÇKUYULAR köyü, GÜRE bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.KADILAR Ege bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜNYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.KADILAR Karedeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, PAÇACILAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.KADILAR Ege bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ULUKIŞLA ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir.KADILAR İç Anadolu bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, YAYKIL köyü, MERKEZ bucağı, GERZE ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KADILAR Karedeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, ESENGAZİLİ köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KADILAR Karedeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, KİRAZCIK köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KADILAR Karedeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, KUŞU köyü, MERKEZ bucağı, SİMAV ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.KADILAR Ege bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, HAYDARLAR köyü, MERKEZ bucağı, İHSANGAZİ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KADILAR Karedeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, BAĞIŞLAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KADILAR Karedeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, VAKIFGEÇİTVEREN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KADILAR Karedeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DÖRTDİVAN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.KADILAR Karedeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZEFENDİ ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.KADILAR Ege bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇİNE ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KADILAR Ege bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.KADILAR Akdeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, KAVALOLUĞU köyü, DESTEK bucağı, TAŞOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.KADILAR Karedeniz bölgesindedir.
KADILAR mahallesi, KAVALOLUĞU köyü, DESTEK bucağı, TAŞOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.KADILAR Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler