Ben bilirim

KABAOĞLU nereye bağlı?, KABAOĞLU nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KARABÜK MERKEZ MERKEZ KAHYALAR 78 372
TURKIYE KARABÜK EFLANİ MERKEZ OVAÇALIŞ 78 372
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ İĞNECİLER 74 378
TURKIYE KASTAMONU KÜRE MERKEZ KOZKÖY 37 366
TURKIYE SİNOP TÜRKELİ MERKEZ GÖKÇEALAN 57 368
TURKIYE SİVAS KOYULHİSAR ORTAKENT AKSU 58 346
TURKIYE KASTAMONU İNEBOLU MERKEZ DİBEK 37 366
KABAOĞLU Nereye bağlı

KABAOĞLU Nerede

KABAOĞLU Ne tarafta

KABAOĞLU Hangi Bölgede


KABAOĞLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.KABAOĞLU Marmara bölgesindedir.
KABAOĞLU mahallesi, KAHYALAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KABAOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
KABAOĞLU mahallesi, OVAÇALIŞ köyü, MERKEZ bucağı, EFLANİ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KABAOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
KABAOĞLU mahallesi, İĞNECİLER köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.KABAOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
KABAOĞLU mahallesi, KOZKÖY köyü, MERKEZ bucağı, KÜRE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KABAOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
KABAOĞLU mahallesi, GÖKÇEALAN köyü, MERKEZ bucağı, TÜRKELİ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.KABAOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
KABAOĞLU mahallesi, AKSU köyü, ORTAKENT bucağı, KOYULHİSAR ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.KABAOĞLU İç Anadolu bölgesindedir.
KABAOĞLU mahallesi, DİBEK köyü, MERKEZ bucağı, İNEBOLU ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.KABAOĞLU Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler