Ben bilirim

KABACA nereye bağlı?, KABACA nerede?

KABACA nereye bağlı, KABACA nerede? KABACA köyü, MERKEZ bucağı, MURGUL ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlıdır. KABACA köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DOĞANŞAR MERKEZ KABAÇAM köyü 58 346
TURKIYE YOZGAT ŞEFAATLİ MERKEZ KABACAOĞLU köyü 66 354
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ KABACA köyü 67 372
TURKIYE BAYBURT MERKEZ MERKEZ KABAÇAYIR köyü 69 458
TURKIYE ARTVİN MURGUL MERKEZ KABACA köyü 8 466
TURKIYE BİNGÖL ADAKLI MERKEZ KABAÇALI köyü 12 426
TURKIYE ISPARTA SENİRKENT MERKEZ BÜYÜKKABACA köyü 32 246
TURKIYE ISPARTA ULUBORLU MERKEZ KÜÇÜKKABACA köyü 32 246
TURKIYE DÜZCE CUMAYERİ MERKEZ AVLAYAN 81 380
TURKIYE KARABÜK ESKİPAZAR MERKEZ BÖLÜKÖREN 78 372
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ BÖLÜCEK 67 372
TURKIYE SAMSUN LADİK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE KONYA KADINHANI MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE GİRESUN TİREBOLU MERKEZ YALIKÖY 28 454
TURKIYE GİRESUN KEŞAP KARABULDUK ÇAMLICA 28 454
TURKIYE GİRESUN KEŞAP KARABULDUK HALKALI 28 454
TURKIYE GAZİANTEP OĞUZELİ MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE AYDIN SULTANHİSAR MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANKARA NALLIHAN MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA BEYPAZARI MERKEZ MERKEZ 6 312
KABACA Nereye bağlı

KABACA Nerede

KABACA Ne tarafta

KABACA Hangi Bölgede


KABACA köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. KABACA Karedeniz bölgesindedir.
KABACA köyü, MERKEZ bucağı, MURGUL ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. KABACA Karedeniz bölgesindedir.
KABACA mahallesi, BÖLÜKÖREN köyü, MERKEZ bucağı, ESKİPAZAR ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KABACA Karedeniz bölgesindedir.
KABACA mahallesi, BÖLÜCEK köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.KABACA Karedeniz bölgesindedir.
KABACA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SULTANHİSAR ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.KABACA Ege bölgesindedir.
KABACA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NALLIHAN ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.KABACA İç Anadolu bölgesindedir.
KABACA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYPAZARI ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.KABACA İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler