Ben bilirim

İZMİT nereye bağlı?, İZMİT nerede?

İZMİT ilçesi, KOCAELİ ilinin 12 ilçesinden birisidir. İZMİT ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda İZMİT ilçesinin harita üzerindeki konumunu, İZMİT ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. İZMİT ilçesinin Trafik plaka kodu 41 ve Telefon alan kodu 262 dır.

Aşağıdaki tabloda İZMİT ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve İZMİT ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
Ülke Eyalet Şehir İlçe Bucak Köy Mahalle Trafik Kodu Alan Kodu
TURKIYE KOCAELİ İZMİT ilçesi 41 262
TURKIYE YALOVA ÇİFTLİKKÖY KILIÇ KILIÇ B.M 77 226

İZMİT nerede - harita üzerindeki konumuİZMİT Nereye bağlı

İZMİT Nerede

İZMİT Ne tarafta

İZMİT Hangi Bölgede


İZMİT ilçesi, KOCAELİ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir. İZMİT Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 2,67

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Daha bir çok yenilikler ile karşısınızda olacağız bizi takip etmeye devam edin.

En Çok Aranan Yerler