Ben bilirim

İSMETPAŞA nereye bağlı?, İSMETPAŞA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE İSTANBUL SULTANGAZİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE KARABÜK ESKİPAZAR MERKEZ HAMAMLI 78 372
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU MERKEZ MERKEZ 78 372
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ MERKEZ 78 372
TURKIYE TOKAT ERBAA MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE TOKAT ERBAA MERKEZ DEĞİRMENLİ 60 356
TURKIYE TOKAT ERBAA MERKEZ KOÇAK 60 356
TURKIYE SİVAS ŞARKIŞLA AKÇAKIŞLA AKÇAKIŞLA 58 346
TURKIYE TOKAT ZİLE YILDIZTEPE GÜZELBEYLİ 60 356
TURKIYE TOKAT NİKSAR MERKEZ MERKEZ 60 356
TURKIYE MANİSA GÖLMARMARA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MALATYA KULUNCAK MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ ESKİGEDİZ 43 274
TURKIYE İZMİR TORBALI MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR FOÇA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR DİKİLİ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL SİLİVRİ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ÇANAKKALE ECEABAT MERKEZ MERKEZ 17 286
TURKIYE ÇORUM SUNGURLU MERKEZ MERKEZ 19 364
TURKIYE ÇANAKKALE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 17 286
TURKIYE BURSA ORHANELİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA KARACABEY MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE GAZİANTEP ŞAHİNBEY MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ESKİŞEHİR İNÖNÜ MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ESKİŞEHİR MAHMUDİYE MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ERZURUM TEKMAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ADANA SEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BİLECİK MERKEZ MERKEZ MERKEZ 11 228
TURKIYE BİLECİK GÖLPAZARI MERKEZ MERKEZ 11 228
TURKIYE BALIKESİR AYVALIK MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANKARA KIZILCAHAMAM MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA ELMADAĞ MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA BALA MERKEZ MERKEZ 6 312
İSMETPAŞA Nereye bağlı

İSMETPAŞA Nerede

İSMETPAŞA Ne tarafta

İSMETPAŞA Hangi Bölgede


İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SULTANGAZİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.İSMETPAŞA Marmara bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, HAMAMLI köyü, MERKEZ bucağı, ESKİPAZAR ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.İSMETPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.İSMETPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.İSMETPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.İSMETPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, DEĞİRMENLİ köyü, MERKEZ bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.İSMETPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, KOÇAK köyü, MERKEZ bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.İSMETPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, AKÇAKIŞLA köyü, AKÇAKIŞLA bucağı, ŞARKIŞLA ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.İSMETPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, GÜZELBEYLİ köyü, YILDIZTEPE bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.İSMETPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİKSAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.İSMETPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLMARMARA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.İSMETPAŞA Ege bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULUNCAK ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.İSMETPAŞA Doğu Anadolu bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, ESKİGEDİZ köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.İSMETPAŞA Ege bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TORBALI ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.İSMETPAŞA Ege bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FOÇA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.İSMETPAŞA Ege bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİKİLİ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.İSMETPAŞA Ege bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLİVRİ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.İSMETPAŞA Marmara bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.İSMETPAŞA Akdeniz bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ECEABAT ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.İSMETPAŞA Marmara bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUNGURLU ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.İSMETPAŞA Karedeniz bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.İSMETPAŞA Marmara bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORHANELİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.İSMETPAŞA Marmara bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARACABEY ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.İSMETPAŞA Marmara bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞAHİNBEY ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.İSMETPAŞA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNÖNÜ ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.İSMETPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MAHMUDİYE ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.İSMETPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEKMAN ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.İSMETPAŞA Doğu Anadolu bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.İSMETPAŞA Akdeniz bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.İSMETPAŞA Marmara bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLPAZARI ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.İSMETPAŞA Marmara bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AYVALIK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.İSMETPAŞA Marmara bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILCAHAMAM ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.İSMETPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELMADAĞ ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.İSMETPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
İSMETPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BALA ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.İSMETPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler