Ben bilirim

İSKELE nereye bağlı?, İSKELE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
KUZEY KIBRIS ISKELE
TURKIYE KOCAELİ BAŞİSKELE ilçesi 41 262
TURKIYE KOCAELİ DİLOVASI MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ KARASU 74 378
TURKIYE KASTAMONU İNEBOLU MERKEZ YAKABOYU 37 366
TURKIYE RİZE PAZAR MERKEZ SUÇATI 53 464
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ GÖKÇELER 37 366
TURKIYE MUĞLA DATÇA MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE İZMİR URLA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR KARABURUN MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE KASTAMONU BOZKURT MERKEZ DARSU 37 366
TURKIYE MERSİN ANAMUR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ÇANAKKALE EZİNE MERKEZ TAVAKLI 17 286
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK MERKEZ BEHRAM 17 286
TURKIYE BALIKESİR BURHANİYE MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR BİGADİÇ MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANTALYA FİNİKE MERKEZ MERKEZ 7 242

ISKELE harita üzerindeki konumunu aşağıda görebilirsiniz.

İSKELE Nereye bağlı

İSKELE Nerede

İSKELE Ne tarafta

İSKELE Hangi Bölgede


İSKELE mahallesi, YAKABOYU köyü, MERKEZ bucağı, İNEBOLU ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.İSKELE Karedeniz bölgesindedir.
İSKELE mahallesi, GÖKÇELER köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.İSKELE Karedeniz bölgesindedir.
İSKELE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DATÇA ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.İSKELE Ege bölgesindedir.
İSKELE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, URLA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.İSKELE Ege bölgesindedir.
İSKELE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARABURUN ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.İSKELE Ege bölgesindedir.
İSKELE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANAMUR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.İSKELE Akdeniz bölgesindedir.
İSKELE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BURHANİYE ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.İSKELE Marmara bölgesindedir.
İSKELE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FİNİKE ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.İSKELE Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler