Ben bilirim

İNLİCE nereye bağlı?, İNLİCE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ADIYAMAN SİNCİK YARPUZLU İNLİCE köyü 2 416
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV MERKEZ İNLİCE köyü 43 274
TURKIYE TRABZON ŞALPAZARI MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE KONYA MERAM MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MUĞLA FETHİYE MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ OVACIK 43 274
İNLİCE Nereye bağlı

İNLİCE Nerede

İNLİCE Ne tarafta

İNLİCE Hangi Bölgede


İNLİCE köyü, YARPUZLU bucağı, SİNCİK ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. İNLİCE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
İNLİCE köyü, MERKEZ bucağı, SİMAV ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. İNLİCE Ege bölgesindedir.
İNLİCE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERAM ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.İNLİCE İç Anadolu bölgesindedir.
İNLİCE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FETHİYE ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.İNLİCE Ege bölgesindedir.
İNLİCE mahallesi, OVACIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.İNLİCE Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler