Ben bilirim

İNHİSAR nereye bağlı?, İNHİSAR nerede?

İNHİSAR nereye bağlı?, İNHİSAR nerede?, İNHİSAR nerenin ilçesi? İNHİSAR ilçesi BİLECİK ilinin 8 ilçesinden birisidir. İNHİSAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda İNHİSAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, İNHİSAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. İNHİSAR ilçesinin Trafik plaka kodu 11 ve Telefon alan kodu 228 dır.

Aşağıdaki tabloda İNHİSAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve İNHİSAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BİLECİK İNHİSAR ilçesi 11 228
TURKIYE DENİZLİ SERİNHİSAR ilçesi 20 258
TURKIYE AFYONKARAHİSAR SANDIKLI KARADİREK EKİNHİSAR köyü 3 272
TURKIYE ISPARTA ULUBORLU MERKEZ İNHİSAR köyü 32 246
TURKIYE ŞANLIURFA SİVEREK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE ŞANLIURFA SİVEREK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE AFYONKARAHİSAR DİNAR HAYDARLI TATARLI 3 272

İNHİSAR ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
İNHİSAR nerede - harita üzerindeki konumuİNHİSAR Nereye bağlı

İNHİSAR Nerede

İNHİSAR Ne tarafta

İNHİSAR Hangi Bölgede


İNHİSAR ilçesi, BİLECİK şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. İNHİSAR Marmara bölgesindedir.
İNHİSAR köyü, MERKEZ bucağı, ULUBORLU ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir. İNHİSAR Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler