Ben bilirim

İMRAN nereye bağlı?, İMRAN nerede?

Bağlı Olduğu
Ülke Eyalet Şehir İlçe Bucak Köy Mahalle Trafik Kodu Alan Kodu
TURKIYE SİVAS İMRANLI ilçesi 58 346
TURKIYE NEVŞEHİR KOZAKLI MERKEZ İMRAN köyü 50 384
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ İMRANLAR köyü 67 372
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV DAĞARDI İMRANLAR köyü 43 274
TURKIYE NEVŞEHİR ÜRGÜP MERKEZ MERKEZ 50 384
TURKIYE ELAZIĞ SİVRİCE MERKEZ KÜRKKÖY 23 424
TURKIYE ADANA CEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
İMRAN Nereye bağlı

İMRAN Nerede

İMRAN Ne tarafta

İMRAN Hangi Bölgede


İMRAN köyü, MERKEZ bucağı, KOZAKLI ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. İMRAN İç Anadolu bölgesindedir.
İMRAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir.İMRAN İç Anadolu bölgesindedir.
İMRAN mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.İMRAN Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Daha bir çok yenilikler ile karşısınızda olacağız bizi takip etmeye devam edin.

En Çok Aranan Yerler