Ben bilirim

İMAMLI nereye bağlı?, İMAMLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ İMAMLI köyü 57 368
TURKIYE SİNOP GERZE MERKEZ SARIMSAK 57 368
TURKIYE MERSİN SİLİFKE MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE GİRESUN KEŞAP MERKEZ KARADERE 28 454
TURKIYE GİRESUN KEŞAP MERKEZ KARADERE 28 454
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ ÇAVUŞOĞLU 28 454
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ SARVAN 28 454
TURKIYE GİRESUN MERKEZ MERKEZ SAYCA 28 454
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
İMAMLI Nereye bağlı

İMAMLI Nerede

İMAMLI Ne tarafta

İMAMLI Hangi Bölgede


İMAMLI köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. İMAMLI Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLI mahallesi, SARIMSAK köyü, MERKEZ bucağı, GERZE ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.İMAMLI Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLİFKE ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.İMAMLI Akdeniz bölgesindedir.
İMAMLI mahallesi, ÇAVUŞOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.İMAMLI Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLI mahallesi, SARVAN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.İMAMLI Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLI mahallesi, SAYCA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.İMAMLI Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.İMAMLI Akdeniz bölgesindedir.
İMAMLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.İMAMLI Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler