Ben bilirim

İMAMLAR nereye bağlı?, İMAMLAR nerede?

İMAMLAR nereye bağlı, İMAMLAR nerede? İMAMLAR köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlıdır. İMAMLAR köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BARTIN MERKEZ ARIT İMAMLAR köyü 74 378
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ İMAMLAR köyü 14 374
TURKIYE DÜZCE GÖLYAKA MERKEZ MERKEZ 81 380
TURKIYE BARTIN ULUS KUMLUCA ÜÇSARAY 74 378
TURKIYE GİRESUN YAĞLIDERE MERKEZ YENİAKKÖY 28 454
TURKIYE SAMSUN CANİK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA MERKEZ KIŞLA 67 372
TURKIYE KARABÜK ESKİPAZAR MERKEZ SOFULAR 78 372
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ ESENYURT 74 378
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ KARABAŞLI 67 372
TURKIYE ZONGULDAK MERKEZ MERKEZ OLUKYANI 67 372
TURKIYE ZONGULDAK MERKEZ BEYCUMA KARADERE 67 372
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA MERKEZ ALİKÖY 67 372
TURKIYE KARAMAN MERKEZ KILBASAN KILBASAN 70 338
TURKIYE ZONGULDAK GÖKÇEBEY MERKEZ AYDINLAR 67 372
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ EŞMELİ 64 276
TURKIYE UŞAK MERKEZ GÜRE ÜÇKUYULAR 64 276
TURKIYE RİZE İKİZDERE MERKEZ ILICAKÖY 53 464
TURKIYE UŞAK MERKEZ MERKEZ CİĞERDEDE 64 276
TURKIYE SAKARYA SÖĞÜTLÜ MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ KİRAZCIK 37 366
TURKIYE DENİZLİ ÇAMELİ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE ISPARTA AKSU MERKEZ YAKAAFŞAR 32 246
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ AKDEĞİRMEN 37 366
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ KARACADAĞDEMİRCİLER 14 374
TURKIYE ÇORUM MERKEZ SEYDİM ESKİKÖY 19 364
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ BANAZ 14 374
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ GÜNEYFELEKETTİN 14 374
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ KOZLU 14 374
TURKIYE BOLU MUDURNU MERKEZ VAKIFAKTAŞ 14 374
TURKIYE BOLU DÖRTDİVAN MERKEZ DOĞANCILAR 14 374
İMAMLAR Nereye bağlı

İMAMLAR Nerede

İMAMLAR Ne tarafta

İMAMLAR Hangi Bölgede


İMAMLAR köyü, ARIT bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLYAKA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, ÜÇSARAY köyü, KUMLUCA bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, YENİAKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, YAĞLIDERE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CANİK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, KIŞLA köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, SOFULAR köyü, MERKEZ bucağı, ESKİPAZAR ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, ESENYURT köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, KARABAŞLI köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, OLUKYANI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, KARADERE köyü, BEYCUMA bucağı, MERKEZ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, ALİKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, KILBASAN köyü, KILBASAN bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.İMAMLAR İç Anadolu bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, AYDINLAR köyü, MERKEZ bucağı, GÖKÇEBEY ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, ILICAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, İKİZDERE ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SÖĞÜTLÜ ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.İMAMLAR Marmara bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, KİRAZCIK köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMELİ ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.İMAMLAR Ege bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, YAKAAFŞAR köyü, MERKEZ bucağı, AKSU ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir.İMAMLAR Akdeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, AKDEĞİRMEN köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, KARACADAĞDEMİRCİLER köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, ESKİKÖY köyü, SEYDİM bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, BANAZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, GÜNEYFELEKETTİN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, KOZLU köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, VAKIFAKTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, MUDURNU ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.
İMAMLAR mahallesi, DOĞANCILAR köyü, MERKEZ bucağı, DÖRTDİVAN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.İMAMLAR Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler