Ben bilirim

İKİZLER nereye bağlı?, İKİZLER nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİİRT BAYKAN DİLEKTEPE İKİZLER köyü 56 484
TURKIYE SİİRT ŞİRVAN MERKEZ İKİZLER köyü 56 484
TURKIYE BİTLİS MUTKİ KAVAKBAŞI İKİZLER köyü 13 434
TURKIYE ERZİNCAN TERCAN MERKEZ İKİZLER köyü 24 446
TURKIYE KASTAMONU İNEBOLU MERKEZ İKİZLER köyü 37 366
TURKIYE KIRŞEHİR KAMAN MERKEZ İKİZLER köyü 40 386
TURKIYE DÜZCE KAYNAŞLI MERKEZ ALTUNKÖY 81 380
TURKIYE OSMANİYE DÜZİÇİ MERKEZ KARAGEDİK 80 328
TURKIYE VAN GEVAŞ MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE TUNCELİ OVACIK MERKEZ AKYAYIK 62 428
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ İMAMOĞLU 37 366
TURKIYE HAKKARİ YÜKSEKOVA DAĞLICA GÜRKAVAK 30 438
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ÇORUM KARGI MERKEZ SÜNLÜK 19 364
TURKIYE BİNGÖL GENÇ MERKEZ SARISAMAN 12 426
TURKIYE BİNGÖL GENÇ SÖĞÜTLÜ YAĞIZCA 12 426
İKİZLER Nereye bağlı

İKİZLER Nerede

İKİZLER Ne tarafta

İKİZLER Hangi Bölgede


İKİZLER köyü, DİLEKTEPE bucağı, BAYKAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. İKİZLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
İKİZLER köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRVAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. İKİZLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
İKİZLER köyü, KAVAKBAŞI bucağı, MUTKİ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. İKİZLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
İKİZLER köyü, MERKEZ bucağı, TERCAN ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. İKİZLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
İKİZLER köyü, MERKEZ bucağı, İNEBOLU ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. İKİZLER Karedeniz bölgesindedir.
İKİZLER köyü, MERKEZ bucağı, KAMAN ilçesi ve KIRŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :40 olup, Telefon Alan Kodu : 386 dir. İKİZLER İç Anadolu bölgesindedir.
İKİZLER mahallesi, ALTUNKÖY köyü, MERKEZ bucağı, KAYNAŞLI ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.İKİZLER Karedeniz bölgesindedir.
İKİZLER mahallesi, KARAGEDİK köyü, MERKEZ bucağı, DÜZİÇİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.İKİZLER Akdeniz bölgesindedir.
İKİZLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEVAŞ ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.İKİZLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
İKİZLER mahallesi, AKYAYIK köyü, MERKEZ bucağı, OVACIK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.İKİZLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
İKİZLER mahallesi, İMAMOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, TAŞKÖPRÜ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.İKİZLER Karedeniz bölgesindedir.
İKİZLER mahallesi, GÜRKAVAK köyü, DAĞLICA bucağı, YÜKSEKOVA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.İKİZLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
İKİZLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.İKİZLER Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
İKİZLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.İKİZLER Ege bölgesindedir.
İKİZLER mahallesi, SÜNLÜK köyü, MERKEZ bucağı, KARGI ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.İKİZLER Karedeniz bölgesindedir.
İKİZLER mahallesi, SARISAMAN köyü, MERKEZ bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.İKİZLER Doğu Anadolu bölgesindedir.
İKİZLER mahallesi, YAĞIZCA köyü, SÖĞÜTLÜ bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.İKİZLER Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler