Ben bilirim

İHSANİYE nereye bağlı?, İHSANİYE nerede?

İHSANİYE nereye bağlı?, İHSANİYE nerede?, İHSANİYE nerenin ilçesi? İHSANİYE ilçesi AFYONKARAHİSAR ilinin 18 ilçesinden birisidir. İHSANİYE ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda İHSANİYE ilçesinin harita üzerindeki konumunu, İHSANİYE ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. İHSANİYE ilçesinin Trafik plaka kodu 3 ve Telefon alan kodu 272 dır.

Aşağıdaki tabloda İHSANİYE ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve İHSANİYE ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AFYONKARAHİSAR İHSANİYE ilçesi 3 272
TURKIYE TOKAT MERKEZ ÇAMLIBEL İHSANİYE köyü 60 356
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA AŞAĞIİHSANİYE köyü 67 372
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA YUKARIİHSANİYE köyü 67 372
TURKIYE KARAMAN MERKEZ BUCAKKIŞLA İHSANİYE köyü 70 338
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ İHSANİYE köyü 81 380
TURKIYE AFYONKARAHİSAR HOCALAR MERKEZ İHSANİYE köyü 3 272
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ İHSANİYE köyü 43 274
TURKIYE ANTALYA AKSU MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ESKİŞEHİR TEPEBAŞI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MERSİN AKDENİZ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN AKDENİZ MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE YALOVA ARMUTLU MERKEZ MECİDİYE 77 226
TURKIYE SAKARYA GEYVE MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE SAKARYA HENDEK MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE KONYA ILGIN MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA SELÇUKLU MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KOCAELİ KARAMÜRSEL MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KOCAELİ GÖLCÜK MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MANİSA GÖLMARMARA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR SEFERİHİSAR MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR TİRE MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL ÇATALCA MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL EYÜP MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE GİRESUN BULANCAK MERKEZ MERKEZ 28 454
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA İZNİK MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA NİLÜFER MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ MERKEZ 5 358
TURKIYE BALIKESİR KEPSUT MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR BANDIRMA MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ MERKEZ 14 374
TURKIYE AFYONKARAHİSAR BOLVADİN MERKEZ MERKEZ 3 272

İHSANİYE nerede - harita üzerindeki konumuİHSANİYE Nereye bağlı

İHSANİYE Nerede

İHSANİYE Ne tarafta

İHSANİYE Hangi Bölgede


İHSANİYE ilçesi, AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. İHSANİYE Ege bölgesindedir.
İHSANİYE köyü, ÇAMLIBEL bucağı, MERKEZ ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. İHSANİYE Karedeniz bölgesindedir.
İHSANİYE köyü, BUCAKKIŞLA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir. İHSANİYE İç Anadolu bölgesindedir.
İHSANİYE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. İHSANİYE Karedeniz bölgesindedir.
İHSANİYE köyü, MERKEZ bucağı, HOCALAR ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. İHSANİYE Ege bölgesindedir.
İHSANİYE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. İHSANİYE Ege bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKSU ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.İHSANİYE Akdeniz bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TEPEBAŞI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.İHSANİYE İç Anadolu bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKDENİZ ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.İHSANİYE Akdeniz bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MECİDİYE köyü, MERKEZ bucağı, ARMUTLU ilçesi ve YALOVA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir.İHSANİYE Marmara bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEYVE ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.İHSANİYE Marmara bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ILGIN ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.İHSANİYE İç Anadolu bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SELÇUKLU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.İHSANİYE İç Anadolu bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAMÜRSEL ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.İHSANİYE Marmara bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLMARMARA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.İHSANİYE Ege bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SEFERİHİSAR ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.İHSANİYE Ege bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TİRE ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.İHSANİYE Ege bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇATALCA ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.İHSANİYE Marmara bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EYÜP ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.İHSANİYE Marmara bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BULANCAK ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.İHSANİYE Karedeniz bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.İHSANİYE Marmara bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZNİK ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.İHSANİYE Marmara bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİLÜFER ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.İHSANİYE Marmara bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.İHSANİYE Karedeniz bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEPSUT ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.İHSANİYE Marmara bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BANDIRMA ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.İHSANİYE Marmara bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.İHSANİYE Karedeniz bölgesindedir.
İHSANİYE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOLVADİN ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.İHSANİYE Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler