Ben bilirim

İBRAHİMPAŞA nereye bağlı?, İBRAHİMPAŞA nerede?

İBRAHİMPAŞA nereye bağlı, İBRAHİMPAŞA nerede? İBRAHİMPAŞA köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlıdır. İBRAHİMPAŞA köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NEVŞEHİR ÜRGÜP MERKEZ İBRAHİMPAŞA köyü 50 384
TURKIYE NEVŞEHİR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 50 384
TURKIYE MALATYA DARENDE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
İBRAHİMPAŞA Nereye bağlı

İBRAHİMPAŞA Nerede

İBRAHİMPAŞA Ne tarafta

İBRAHİMPAŞA Hangi Bölgede


İBRAHİMPAŞA köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. İBRAHİMPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
İBRAHİMPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir.İBRAHİMPAŞA İç Anadolu bölgesindedir.
İBRAHİMPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARENDE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.İBRAHİMPAŞA Doğu Anadolu bölgesindedir.
İBRAHİMPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.İBRAHİMPAŞA Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler