Ben bilirim

HOPA nereye bağlı?, HOPA nerede?

HOPA nereye bağlı?, HOPA nerede?, HOPA nerenin ilçesi? HOPA ilçesi ARTVİN ilinin 8 ilçesinden birisidir. HOPA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda HOPA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, HOPA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. HOPA ilçesinin Trafik plaka kodu 8 ve Telefon alan kodu 466 dır.

Aşağıdaki tabloda HOPA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve HOPA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
HINDISTAN BHOPAL
TURKIYE ARTVİN HOPA ilçesi 8 466
TURKIYE RİZE PAZAR MERKEZ ORTAYOL 53 464
TURKIYE SİNOP ERFELEK MERKEZ HİMMETOĞLU 57 368
TURKIYE TUNCELİ HOZAT ÇAĞLARCA ÇAĞLARCA B.M 62 428
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ ESENLİ 28 454
TURKIYE ELAZIĞ MADEN MERKEZ AĞADİBEK 23 424
TURKIYE BURSA HARMANCIK MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BALIKESİR DURSUNBEY MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ARTVİN HOPA MERKEZ MERKEZ 8 466
HOPA Nereye bağlı

HOPA Nerede

HOPA Ne tarafta

HOPA Hangi Bölgede


HOPA ilçesi, ARTVİN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. HOPA 1282 bölgesindedir. HOPA İstanbul'un Karedeniz yakasındadır.
HOPA mahallesi, ESENLİ köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.HOPA 67468 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 4

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler