Ben bilirim

HOCALI nereye bağlı?, HOCALI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRŞEHİR KAMAN MERKEZ İSAHOCALI köyü 40 386
TURKIYE KIRIKKALE BALIŞEYH MERKEZ KILEVLİ 71 318
TURKIYE SİNOP GERZE MERKEZ SARIMSAK 57 368
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ EMİROĞLU 57 368
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÜRTÜN MERKEZ KONACIK 29 456
TURKIYE İZMİR KINIK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN MUT MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ İSMAİLBEYLİ 28 454
TURKIYE ADANA YÜREĞİR MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
HOCALI Nereye bağlı

HOCALI Nerede

HOCALI Ne tarafta

HOCALI Hangi Bölgede


HOCALI mahallesi, SARIMSAK köyü, MERKEZ bucağı, GERZE ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.HOCALI Karedeniz bölgesindedir.
HOCALI mahallesi, EMİROĞLU köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.HOCALI Karedeniz bölgesindedir.
HOCALİ mahallesi, KONACIK köyü, MERKEZ bucağı, KÜRTÜN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.HOCALİ Karedeniz bölgesindedir.
HOCALI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUT ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.HOCALI Akdeniz bölgesindedir.
HOCALI mahallesi, İSMAİLBEYLİ köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.HOCALI Karedeniz bölgesindedir.
HOCALI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.HOCALI Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler