Ben bilirim

HOCALAR nereye bağlı?, HOCALAR nerede?

HOCALAR nereye bağlı?, HOCALAR nerede?, HOCALAR nerenin ilçesi? HOCALAR ilçesi AFYONKARAHİSAR ilinin 18 ilçesinden birisidir. HOCALAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda HOCALAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, HOCALAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. HOCALAR ilçesinin Trafik plaka kodu 3 ve Telefon alan kodu 272 dır.

Aşağıdaki tabloda HOCALAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve HOCALAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AFYONKARAHİSAR HOCALAR ilçesi 3 272
TURKIYE UŞAK MERKEZ MERKEZ HOCALAR köyü 64 276
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ AŞAĞIHOCALAR köyü 67 372
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ YUKARIHOCALAR köyü 67 372
TURKIYE KASTAMONU PINARBAŞI MERKEZ HOCALAR köyü 37 366
TURKIYE KÜTAHYA HİSARCIK MERKEZ HOCALAR köyü 43 274
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ DAVUTLAR 64 276
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ DAVUTLAR 64 276
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ KARABACAKLI 64 276
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ KÖYLÜOĞLU 64 276
TURKIYE KONYA HADİM MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KOCAELİ KÖRFEZ MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KOCAELİ KÖRFEZ MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE ELAZIĞ BASKİL KUŞSARAYI HACIHÜSEYİNLER 23 424
TURKIYE BOLU MENGEN PAZARKÖY ÇIRDAK 14 374
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242

HOCALAR nerede - harita üzerindeki konumuHOCALAR Nereye bağlı

HOCALAR Nerede

HOCALAR Ne tarafta

HOCALAR Hangi Bölgede


HOCALAR ilçesi, AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. HOCALAR Ege bölgesindedir.
HOCALAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. HOCALAR Ege bölgesindedir.
HOCALAR köyü, MERKEZ bucağı, PINARBAŞI ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. HOCALAR Karedeniz bölgesindedir.
HOCALAR köyü, MERKEZ bucağı, HİSARCIK ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. HOCALAR Ege bölgesindedir.
HOCALAR mahallesi, KARABACAKLI köyü, MERKEZ bucağı, EŞME ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.HOCALAR Ege bölgesindedir.
HOCALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HADİM ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.HOCALAR İç Anadolu bölgesindedir.
HOCALAR mahallesi, HACIHÜSEYİNLER köyü, KUŞSARAYI bucağı, BASKİL ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.HOCALAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
HOCALAR mahallesi, ÇIRDAK köyü, PAZARKÖY bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.HOCALAR Karedeniz bölgesindedir.
HOCALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.HOCALAR Akdeniz bölgesindedir.
HOCALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.HOCALAR Akdeniz bölgesindedir.
HOCALAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.HOCALAR Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler