Ben bilirim

HİSARKÖY nereye bağlı?, HİSARKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRIKKALE YAHŞİHAN MERKEZ HİSARKÖY köyü 71 318
TURKIYE BARTIN KURUCAŞİLE MERKEZ HİSARKÖY köyü 74 378
TURKIYE BARTIN ULUS KUMLUCA HİSARKÖY köyü 74 378
TURKIYE GİRESUN DERELİ MERKEZ HİSARKÖY köyü 28 454
TURKIYE KONYA KULU MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN MUT MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BALIKESİR BURHANİYE MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR BİGADİÇ MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ DAVULGA DAVULGA 3 272
HİSARKÖY Nereye bağlı

HİSARKÖY Nerede

HİSARKÖY Ne tarafta

HİSARKÖY Hangi Bölgede


HİSARKÖY köyü, MERKEZ bucağı, YAHŞİHAN ilçesi ve KIRIKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :71 olup, Telefon Alan Kodu : 318 dir. HİSARKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
HİSARKÖY köyü, MERKEZ bucağı, KURUCAŞİLE ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. HİSARKÖY Karedeniz bölgesindedir.
HİSARKÖY köyü, KUMLUCA bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. HİSARKÖY Karedeniz bölgesindedir.
HİSARKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DERELİ ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. HİSARKÖY Karedeniz bölgesindedir.
HİSARKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.HİSARKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
HİSARKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.HİSARKÖY Ege bölgesindedir.
HİSARKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUT ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.HİSARKÖY Akdeniz bölgesindedir.
HİSARKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BURHANİYE ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.HİSARKÖY Marmara bölgesindedir.
HİSARKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİGADİÇ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.HİSARKÖY Marmara bölgesindedir.
HİSARKÖY mahallesi, DAVULGA köyü, DAVULGA bucağı, EMİRDAĞ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.HİSARKÖY Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler