Ben bilirim

HİSARCIK nereye bağlı?, HİSARCIK nerede?

HİSARCIK nereye bağlı?, HİSARCIK nerede?, HİSARCIK nerenin ilçesi? HİSARCIK ilçesi KÜTAHYA ilinin 13 ilçesinden birisidir. HİSARCIK ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda HİSARCIK ilçesinin harita üzerindeki konumunu, HİSARCIK ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. HİSARCIK ilçesinin Trafik plaka kodu 43 ve Telefon alan kodu 274 dır.

Aşağıdaki tabloda HİSARCIK ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve HİSARCIK ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KÜTAHYA HİSARCIK ilçesi 43 274
TURKIYE BİLECİK İNHİSAR MERKEZ HİSARCIK köyü 11 228
TURKIYE BİLECİK OSMANELİ MERKEZ HİSARCIK köyü 11 228
TURKIYE ÇANKIRI ELDİVAN MERKEZ HİSARCIK köyü 18 376
TURKIYE ÇANKIRI ELDİVAN MERKEZ HİSARCIKKAYI köyü 18 376
TURKIYE GİRESUN YAĞLIDERE MERKEZ HİSARCIK köyü 28 454
TURKIYE ORDU AYBASTI MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE KAYSERİ MELİKGAZİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ MELİKGAZİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KAYSERİ MELİKGAZİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE HATAY YAYLADAĞI MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE MUĞLA MİLAS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MALATYA DARENDE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE BİLECİK OSMANELİ MERKEZ HİSARCIK 11 228
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256

HİSARCIK nerede - harita üzerindeki konumuHİSARCIK Nereye bağlı

HİSARCIK Nerede

HİSARCIK Ne tarafta

HİSARCIK Hangi Bölgede


HİSARCIK ilçesi, KÜTAHYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. HİSARCIK Ege bölgesindedir.
HİSARCIK köyü, MERKEZ bucağı, İNHİSAR ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. HİSARCIK Marmara bölgesindedir.
HİSARCIK köyü, MERKEZ bucağı, OSMANELİ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. HİSARCIK Marmara bölgesindedir.
HİSARCIK köyü, MERKEZ bucağı, ELDİVAN ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. HİSARCIK İç Anadolu bölgesindedir.
HİSARCIK köyü, MERKEZ bucağı, YAĞLIDERE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. HİSARCIK Karedeniz bölgesindedir.
HİSARCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AYBASTI ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.HİSARCIK Karedeniz bölgesindedir.
HİSARCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YAYLADAĞI ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.HİSARCIK Akdeniz bölgesindedir.
HİSARCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİLAS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.HİSARCIK Ege bölgesindedir.
HİSARCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARENDE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.HİSARCIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
HİSARCIK köyü, MERKEZ bucağı, OSMANELİ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. HİSARCIK Marmara bölgesindedir.
HİSARCIK mahallesi, HİSARCIK köyü, MERKEZ bucağı, OSMANELİ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir.HİSARCIK Marmara bölgesindedir.
HİSARCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.HİSARCIK Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler