Ben bilirim

HENDEK nereye bağlı?, HENDEK nerede?

HENDEK nereye bağlı, HENDEK nerede? HENDEK köyü, MERKEZ bucağı, HOPA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlıdır. HENDEK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SAKARYA HENDEK ilçesi 54 264
TURKIYE ŞIRNAK İDİL MERKEZ HENDEKKÖY köyü 73 486
TURKIYE ARTVİN HOPA MERKEZ HENDEK köyü 8 466
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ SARIFASIL 74 378
TURKIYE DİYARBAKIR ERGANİ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE HAKKARİ MERKEZ GEÇİTLİ PINARCA 30 438
TURKIYE GİRESUN ESPİYE MERKEZ AKKAYA 28 454
TURKIYE GİRESUN ESPİYE MERKEZ AKKAYA 28 454
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ MERKEZ 28 454

HENDEK nerede - harita üzerindeki konumuHENDEK Nereye bağlı

HENDEK Nerede

HENDEK Ne tarafta

HENDEK Hangi Bölgede


HENDEK ilçesi, SAKARYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir. HENDEK Marmara bölgesindedir.
HENDEK köyü, MERKEZ bucağı, HOPA ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. HENDEK Karedeniz bölgesindedir.
HENDEK mahallesi, SARIFASIL köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.HENDEK Karedeniz bölgesindedir.
HENDEK mahallesi, PINARCA köyü, GEÇİTLİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.HENDEK Doğu Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler