Ben bilirim

HAVUZLU nereye bağlı?, HAVUZLU nerede?

HAVUZLU nereye bağlı, HAVUZLU nerede? HAVUZLU köyü, MERKEZ bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlıdır. HAVUZLU köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NİĞDE BOR KEMERHİSAR HAVUZLU köyü 51 388
TURKIYE TUNCELİ OVACIK MERKEZ HAVUZLU köyü 62 428
TURKIYE ŞIRNAK CİZRE MERKEZ HAVUZLU köyü 73 486
TURKIYE KİLİS ELBEYLİ MERKEZ HAVUZLUÇAM köyü 79 348
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ HAVUZLU köyü 8 466
TURKIYE KOCAELİ BAŞİSKELE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE ADANA SEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
HAVUZLU Nereye bağlı

HAVUZLU Nerede

HAVUZLU Ne tarafta

HAVUZLU Hangi Bölgede


HAVUZLU köyü, KEMERHİSAR bucağı, BOR ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. HAVUZLU İç Anadolu bölgesindedir.
HAVUZLU köyü, MERKEZ bucağı, OVACIK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir. HAVUZLU Doğu Anadolu bölgesindedir.
HAVUZLU köyü, MERKEZ bucağı, CİZRE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. HAVUZLU Doğu Anadolu bölgesindedir.
HAVUZLU köyü, MERKEZ bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. HAVUZLU Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler