Ben bilirim

HASKÖY nereye bağlı?, HASKÖY nerede?

HASKÖY nereye bağlı?, HASKÖY nerede?, HASKÖY nerenin ilçesi? HASKÖY ilçesi MUŞ ilinin 6 ilçesinden birisidir. HASKÖY ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda HASKÖY ilçesinin harita üzerindeki konumunu, HASKÖY ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. HASKÖY ilçesinin Trafik plaka kodu 49 ve Telefon alan kodu 436 dır.

Aşağıdaki tabloda HASKÖY ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve HASKÖY ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
BULGARISTAN HASKOY Khaskovo
TURKIYE MUŞ HASKÖY ilçesi 49 436
TURKIYE EDİRNE HAVSA HASKÖY bucağı 22 284
TURKIYE ARDAHAN MERKEZ HASKÖY bucağı 75 478
TURKIYE RİZE PAZAR MERKEZ HASKÖY köyü 53 464
TURKIYE UŞAK ULUBEY MERKEZ HASKÖY köyü 64 276
TURKIYE ARDAHAN MERKEZ HASKÖY HÖÇVAN BUCAĞI HASKÖY köyü 75 478
TURKIYE ARDAHAN MERKEZ YANLIZÇAM HASKÖY köyü 75 478
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA AKINCILAR HASKÖY köyü 2 416
TURKIYE EDİRNE ENEZ MERKEZ HASKÖY B.M köyü 22 284
TURKIYE EDİRNE HAVSA HASKÖY HASKÖY köyü 22 284
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ HASKÖY köyü 29 456
TURKIYE SAMSUN CANİK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE BATMAN KOZLUK BEKİRHAN UZUNÇAYIR B.M 72 488
TURKIYE TEKİRDAĞ MALKARA MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE TEKİRDAĞ HAYRABOLU MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE TRABZON ARAKLI MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE SİVAS İMRANLI MERKEZ DEMİRTAŞ 58 346
TURKIYE DİYARBAKIR ÇINAR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE DENİZLİ SARAYKÖY MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE MANİSA AKHİSAR MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR BAYINDIR MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BURSA MUDANYA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE BİNGÖL YAYLADERE MERKEZ MERKEZ 12 426
TURKIYE ANKARA KEÇİÖREN MERKEZ MERKEZ 6 312

HASKÖY nerede - harita üzerindeki konumuHASKÖY Nereye bağlı

HASKÖY Nerede

HASKÖY Ne tarafta

HASKÖY Hangi Bölgede


HASKÖY ilçesi, MUŞ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. HASKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
HASKÖY bucağı, HAVSA ilçesine ve EDİRNE şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir.HASKÖY Marmara bölgesindedir.
HASKÖY bucağı, MERKEZ ilçesine ve ARDAHAN şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir.HASKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
HASKÖY köyü, MERKEZ bucağı, PAZAR ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. HASKÖY Karedeniz bölgesindedir.
HASKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ULUBEY ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. HASKÖY Ege bölgesindedir.
HASKÖY bucağı, MERKEZ ilçesine ve ARDAHAN şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir.HASKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
HASKÖY köyü, YANLIZÇAM bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. HASKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
HASKÖY köyü, AKINCILAR bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. HASKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
HASKÖY bucağı, HAVSA ilçesine ve EDİRNE şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir.HASKÖY Marmara bölgesindedir.
HASKÖY köyü, HASKÖY bucağı, HAVSA ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. HASKÖY Marmara bölgesindedir.
HASKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. HASKÖY Karedeniz bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CANİK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.HASKÖY Karedeniz bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, UZUNÇAYIR B.M köyü, BEKİRHAN bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.HASKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MALKARA ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.HASKÖY Marmara bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAYRABOLU ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.HASKÖY Marmara bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARAKLI ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.HASKÖY Karedeniz bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, DEMİRTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, İMRANLI ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.HASKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇINAR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.HASKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARAYKÖY ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.HASKÖY Ege bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKHİSAR ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.HASKÖY Ege bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAYINDIR ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.HASKÖY Ege bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUDANYA ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.HASKÖY Marmara bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.HASKÖY Ege bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YAYLADERE ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.HASKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
HASKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEÇİÖREN ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.HASKÖY İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler