Ben bilirim

HASANKEYF nereye bağlı?, HASANKEYF nerede?

HASANKEYF nereye bağlı?, HASANKEYF nerede?, HASANKEYF nerenin ilçesi? HASANKEYF ilçesi BATMAN ilinin 6 ilçesinden birisidir. HASANKEYF ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda HASANKEYF ilçesinin harita üzerindeki konumunu, HASANKEYF ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. HASANKEYF ilçesinin Trafik plaka kodu 72 ve Telefon alan kodu 488 dır.

Aşağıdaki tabloda HASANKEYF ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve HASANKEYF ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BATMAN HASANKEYF ilçesi 72 488
TURKIYE AĞRI DOĞUBAYAZIT MERKEZ MERKEZ 4 472
HASANKEYF Nereye bağlı

HASANKEYF Nerede

HASANKEYF Ne tarafta

HASANKEYF Hangi Bölgede


HASANKEYF ilçesi, BATMAN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. HASANKEYF 1810 bölgesindedir. HASANKEYF İstanbul'un Güney Doğu Anadolu yakasındadır.
HASANKEYF mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DOĞUBAYAZIT ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir.HASANKEYF 1892 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 2,5

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler