Ben bilirim

HANDERE nereye bağlı?, HANDERE nerede?

HANDERE nereye bağlı, HANDERE nerede? HANDERE köyü, MERKEZ bucağı, SARIKAMIŞ ilçesi ve KARS şehrine bağlıdır. HANDERE köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NİĞDE ULUKIŞLA ÇİFTEHAN HANDERE köyü 51 388
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ ARIKBAŞI HANDERE köyü 58 346
TURKIYE KARS SARIKAMIŞ MERKEZ HANDERE köyü 36 474
TURKIYE SİVAS ZARA BEYPINARI ALUÇLUSEKİ 58 346
TURKIYE SİVAS İMRANLI KARACAÖREN YOZYATAĞI 58 346
TURKIYE DİYARBAKIR ÇÜNGÜŞ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE ADANA FEKE MERKEZ MERKEZ 1 322
HANDERE Nereye bağlı

HANDERE Nerede

HANDERE Ne tarafta

HANDERE Hangi Bölgede


HANDERE köyü, ÇİFTEHAN bucağı, ULUKIŞLA ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. HANDERE İç Anadolu bölgesindedir.
HANDERE köyü, ARIKBAŞI bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. HANDERE İç Anadolu bölgesindedir.
HANDERE köyü, MERKEZ bucağı, SARIKAMIŞ ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. HANDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
HANDERE mahallesi, YOZYATAĞI köyü, KARACAÖREN bucağı, İMRANLI ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.HANDERE İç Anadolu bölgesindedir.
HANDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇÜNGÜŞ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.HANDERE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler