Ben bilirim

HALKALI nereye bağlı?, HALKALI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ELAZIĞ ALACAKAYA MERKEZ HALKALI köyü 23 424
TURKIYE GİRESUN KEŞAP KARABULDUK HALKALI köyü 28 454
TURKIYE KASTAMONU PINARBAŞI MERKEZ KAPANCI 37 366
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA MERKEZ AHMETPAŞA 3 272
HALKALI Nereye bağlı

HALKALI Nerede

HALKALI Ne tarafta

HALKALI Hangi Bölgede


HALKALI köyü, MERKEZ bucağı, ALACAKAYA ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. HALKALI 27588 bölgesindedir.
HALKALI köyü, KARABULDUK bucağı, KEŞAP ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. HALKALI 23695 bölgesindedir.
HALKALI mahallesi, KAPANCI köyü, MERKEZ bucağı, PINARBAŞI ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.HALKALI 53713 bölgesindedir.
HALKALI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.HALKALI 17756 bölgesindedir.
HALKALI mahallesi, AHMETPAŞA köyü, MERKEZ bucağı, SİNANPAŞA ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.HALKALI 2673 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler