Ben bilirim

HALİTPAŞA nereye bağlı?, HALİTPAŞA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MANİSA SARUHANLI MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE KARS MERKEZ MERKEZ MERKEZ 36 474
TURKIYE ERZİNCAN MERKEZ MERKEZ MERKEZ 24 446
TURKIYE BURSA MUDANYA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA GEMLİK MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZURUM TORTUM MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ERZURUM OLTU MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ERZURUM AŞKALE MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BALIKESİR ERDEK MERKEZ MERKEZ 10 266
HALİTPAŞA Nereye bağlı

HALİTPAŞA Nerede

HALİTPAŞA Ne tarafta

HALİTPAŞA Hangi Bölgede


HALİTPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARUHANLI ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.HALİTPAŞA Ege bölgesindedir.
HALİTPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir.HALİTPAŞA Doğu Anadolu bölgesindedir.
HALİTPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.HALİTPAŞA Doğu Anadolu bölgesindedir.
HALİTPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUDANYA ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.HALİTPAŞA Marmara bölgesindedir.
HALİTPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEMLİK ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.HALİTPAŞA Marmara bölgesindedir.
HALİTPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TORTUM ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.HALİTPAŞA Doğu Anadolu bölgesindedir.
HALİTPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OLTU ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.HALİTPAŞA Doğu Anadolu bölgesindedir.
HALİTPAŞA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERDEK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.HALİTPAŞA Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler