Ben bilirim

HACIVELİLER nereye bağlı?, HACIVELİLER nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUĞLA YATAĞAN MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE MANİSA GÖLMARMARA MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE BALIKESİR AYVALIK MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANTALYA KUMLUCA MERKEZ MERKEZ 7 242
HACIVELİLER Nereye bağlı

HACIVELİLER Nerede

HACIVELİLER Ne tarafta

HACIVELİLER Hangi Bölgede


HACIVELİLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YATAĞAN ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.HACIVELİLER Ege bölgesindedir.
HACIVELİLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLMARMARA ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.HACIVELİLER Ege bölgesindedir.
HACIVELİLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AYVALIK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.HACIVELİLER Marmara bölgesindedir.
HACIVELİLER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KUMLUCA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.HACIVELİLER Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler